KŠILTOVKY A ČEPICE

Chcete své zákazníky, fanoušky, nebo přátelé zaujmout stylovými kšiltovkami, či zimními kulichy? S námi se nemusíte být špatných výsledků!

Provádíme vysoce kvalitní strojní vyšívání na špičkových vyšívacích strojích (až 15 barev na výšivce). Na výšivku můžete využít libovolný obrázek, text nebo logo Vaší firmy a to formou 2D ploché výšivky, 3D vystouplé výšivky, nebo našitím nášivky s nažehlovací plochou. Protože vždy klademe velký důraz na kvalitu výrobků, které od nás odejdou, používáme při vyšívání pouze vysoce kvalitní kšiltovky a kulichy. Určitě tak od nás nedostanete levné reklamní kulichy, které se za pár týdnu rozpadnou.

Níže si můžete prohledénou ukázky již realizovaných zakázek pro lepší představu. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Vše společně probereme, připravíme náhledy, vzorky a po odsouhlašení se do toho můžeme pustit!

Poptávkový formulář

Prosím, uveďte v textu svou předtavu motivu a jeho umístě.  Do přílohy nahrejte logo / text, nebo již existující produkt pro lepší představu a sdělte nám informaci, zda preferujete na přední panel 2D, nebo 3D výšivku. Maximální velikost na přední panel je 12cm šířka, 5,5cm výška. Menší výšivky lze umístit také na boky kšiltovek a nad zadní zapínání. Ukázky již realizovaných čepic naleznete níže ve fotogalerii.

Vyplněním toho formuláře dobrovolně souhlasíte se zpracováním a uchováním identifikačních a kontaktních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) po dobu vyřízení Vašeho požadavku

PRŮBĚH ZPRACOVÁNÍ ZAKÁZKY

 • Tvorba vyšívacího programu

  Nejprve vytvoříme vyšívací program pro motiv, který si přejete vyšít. Pečlivě převedeme dodaný motiv na stehy, abychom mohli realizovat výšivku. Po této realizaci jsme schopni říct, zda je motiv vhodný také pro náročnější 3D výšivky.

 • Výběr typu čepic a barvy nití

  Vybereme společně vhodné čepice pro Váš účel, zvolíme barvy nití výšívky a umístíme čepici do vyšívacího rámu odpovídající velikosti.

 • Realizace zakázky

  Odzkoušíme, zda je vyšívací program bezchybně naprogramován a následně realizujeme zakázku dle Vašeho zadání.

VHODNÉ PODKLADY PRO VYŠÍVÁNÍ

 • Formát grafiky

  Grafická data je nejvhodnější zaslat ve vectorové grafice, ale je možné zaslat také klasické obrázky (bitmap), které si převedeme do vectoru. Nejčastější formáty jsou: Ai, PDF, EPS, TIFF, PSD, JPEG, nebo PNG

 • Velikost

  V případě bitmapové grafiky – obrázky ve formátu .jpeg, .png zasílejte minimálně v poměru 1:1, u vectorové grafiky na velikosti nezáleží

 • Informace k realizaci

  Pro 100% realizaci dle Vašich představ nám připravte grafický náhled, nebo přesný popis umístění motivu na čepicích. Vše budeme samozřejmě konzultovat, ale minimálně v počáteční fázi realizace tyto podklady ušetří čas příprav.

Menu