Instastories a Facebook stories filtry

Pokud používáte stejně jako milióny lidí sociální síť Instagram na denní bázi, tak Vám určitě neuniklo několik vylepšení, která se dostala na světlo světa v posledních verzích aplikace. Jednou z těchto novinek jsou filtry v příbězích (Instastories). 500 miliónu uživatelů denně používá příběhy na Instagramu a filtry jsou tak skvělou příležitostí jak vyniknout mezi ostatními a dostat do podvědomí Váš brand.

Představivosti se meze nekladou, umíme pro Vás připravit různé filtry od změny teploty a barev fotky, umístění loga, obrázku či nápisu před obličej, retušovací filtry, vlastní makeupy, brýle, korunky pro princezny až po složitější filtry s 3D objekty které mohou být umístěny v obrazu nebo reagovat například na zaklonění hlavy, otevření úst a podobně.

1. Představa

Nejprve si společně projdeme Vaší představu filtru, který chcete vytvořit a jeho možných variant.

2. Ukázka

Pustíme se do programování a zašleme Vám ukázku funkčního filtru který si budete moci otestovat na svém mobilním telefonu v aplikaci Instagram.

3. Zveřejnění

Jakmile bude vše připraveno projdeme s Vámi krok po kroku jednoduchý proces zveřejnění filtru přes Váš profil. K tomuto nepotřebujeme žádné Vaše údaje. Celý proces od začátku našeho programování až po zveřejnění zabere 3-7 dní (dle náročnosti). Proces schvalování je poté otázkou několika hodin.

Ukázky

Níže naleznete ukázky některých námi vytvořených filtrů a v případě, že si tuto stránku otevřete přes mobilní telefon kde máte nainstalovanou aplikaci Instagram, můžete si filtry vyzkoušet přímo na svém obličeji. Načtení některých ukázek může chvíli trvat, prosím vydržte…

Filter, který udělá na obličeji plastický efekt, překryje oči textem a ze stran na obličej svítí růžové a modré světlo.

S tímto filtrem bude okolo Vaší hlavy kroužit libovolný nápis, který po kliknutí na display mění barvu.

Filter, který ti prozradí které auto z garáže Furt Bokem se k tobě hodí nejvíce.

Filter, který přidá indiánskou čelenku a bojové pomalování obličeje. Byl speciálně vytvořen k písni Cherokee od NFIX & CANDICE.

Tento filter změní teplotu Vaší fotky či videa na stylový studený odstín.

Filter, který jsme vytvořili speciálně pro fanoušky NFIX & CANDICE na jejich letní Zrće week. Text problikává a mění se, je odděleno pozadí a popředí pomocí trojúhelníku.

Efekt kovového obličeje a černobílého pozadí.

Filter, který přidá indiánskou čelenku a bojové pomalování obličeje u kterého při otevření pusy začne hrát hudba Cherokee od NFIX & CANDICE.

Nechte si od nás vytvořit návrh a zpracovat kalkulaci

Menu