Kšiltovky a čepice

Chcete své zákazníky, fanoušky, nebo přátelé zaujmout stylovými kšiltovkami, či zimními kulichy? S námi se nemusíte být špatných výsledků!

Provádíme vysoce kvalitní strojní vyšívání na špičkových vyšívacích strojích (až 15 barev na výšivce). Na výšivku můžete využít libovolný obrázek, text nebo logo Vaší firmy a to formou 2D ploché výšivky, 3D vystouplé výšivky, nebo našitím nášivky s nažehlovací plochou. Protože vždy klademe velký důraz na kvalitu výrobků, které od nás odejdou, používáme při vyšívání pouze vysoce kvalitní kšiltovky a kulichy. Určitě tak od nás nedostanete nekvalitní reklamní čepice, které se za pár týdnu rozpadnou.

Níže si můžete prohledénou ukázky již realizovaných zakázek pro lepší představu. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Vše společně probereme, připravíme náhledy, vzorky a po odsouhlašení se do toho můžeme pustit!

Vyrobili jsme čepice pro

Při aktuálním vytížení máme stanovenou dobu výroby okolo 14-21 dní.

Katalogy

Poptávkový formulář

Prosím, uveďte v textu svou předtavu motivu a jeho umístě.  Do přílohy nahrejte logo / text, nebo již existující produkt pro lepší představu a sdělte nám informaci, zda preferujete na přední panel 2D, nebo 3D výšivku. Maximální velikost na přední panel je 12cm šířka, 5,5cm výška. Menší výšivky lze umístit také na boky kšiltovek a nad zadní zapínání. Ukázky již realizovaných čepic naleznete níže ve fotogalerii.

Vyplněním toho formuláře dobrovolně souhlasíte se zpracováním a uchováním identifikačních a kontaktních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) po dobu vyřízení Vašeho požadavku

Menu