Oblečení

Potřebujete své zákazníky zaujmout stylovým oblečením, nebo potřebujete vytvořit firemní stejnokroj? Připravíme Vám krásný a originální design, který vytiskneme sítotiskem, nebo vyšijeme na Vámi zvolený produkt. K dispozici máme všechny druhy textilu přes tílka, košile, trička, bundy, tašky, čepice, ručníky a v podstatě vše, co Vás napadne v rozsáhlé paletě barevných kombinací.

Disponujeme čtyřmi hi-tech technologiemi, jak převést vaše představy na textil: Provádíme vysoce kvalitní strojní vyšívání na špičkových vyšívacích strojích (až 15 barev na výšivce) ve variantách 2D, 3D, nebo nažehlovací nášivky; dále digitálním plnobarevným tiskem na textil, tiskem pomocí folií a termolistu a také automatizovaným sítotiskem. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. Níže se můžete podívat na galerii námi vytvořených produktů.

Cenová kalkulace zpracování textilu vyšíváním, potiskem, nebo sítotiskem je individuální a odvíjí se dle množství textilu a množství použítého materiálu, či počtu stehů. Při zpracování většího množství textilu se Vám rozpočítá prvnotní investice do více kusů a nakonec se bude ve výrobě jednat pouze o korunové položky za materiál / ks. Z tohoto důvodu je ekonomičtější vytvořit větší množství textilu za lepší cenu.

Vyrobili jsme oblečení pro

Při aktuálním vytížení máme stanovenou dobu výroby okolo 5-10 dní.

Menu